Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 3 Kasım’da Başlıyor

İnşaat malzemesi sektörünün çatı kuruluşu Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından 2009 yılından bu yana düzenlenen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nin 10’uncusu, 3 Kasım 2022 tarihinde Hilton Maslak İstanbul’da gerçekleşecek.

Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından fiziki bir buluşma olarak düzenlenen etkinlikte, inşaat sektörü açısından ‘Sürdürülebilir Gelecek’ odağındaki yaklaşımlar değerlendirilecek.

500’ü aşkın katılımcıyı buluşturacak olan Zirve’de keynote konuşmacısı Fundacion Metropoli’nin Kurucusu ve Onursal Başkanı Alfonso Vegara’nın yanı sıra; İklim Değişikliği & Döngüsel Ekonomi Başkanı Dr. Delia Dimitri Geostud, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Baş Ekonomisti İzlem Erdem, Boğaziçi Üniversitesi iklimBU Merkez Müdürü Prof. Dr. M. Levent Kurnaz, Kudüs Yeşil Fonu Kurucusu ve Başkanı Naomi Tsur, İspanya Akıllı Şehir Kümesi Operasyon Direktörü Veronica Ramirez del Valle gibi isimler yer alacak. Zirve kapsamında gerçekleşecek olan “İnşaat Sektörünün Dijital Geleceği” başlıklı paralel oturumun konuşmacıları ise buildingSMART International Teknik Direktörü Léon van Berlo, buildingSMART Germany BIM Sertifikasyon Yöneticisi Sarah Merz, buildingSMART International Awards Program Yöneticisi Susan Keenliside olacak.

Zirvede, yurt içinden ve yurt dışından seçkin konuşmacılar, “Yarının dünyasında sürdürülebilir inşaat, Sürdürülebilir, akıllı şehirler ve bölgeler, Doğru stratejiler ile sürdürülebilir büyüme, Sorumlu üretim-tüketim ve döngüsel ekonomi, Kurumsal sürdürülebilirlik ve sosyal fayda iletişimi, Çevresel, Sosyal ve Kurumsal Yönetişim (ESG) ve Sürdürülebilirlik odağında BIM” konularındaki değerlendirmelerini paylaşacak.

Türkiye İMSAD

Tarih: 3 Kasım 2022 

Yer: Hilton Maslak İstanbul

Saat: 09:00

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir