Turyap Holding, 37. Yıl Genel Kongresi’yle Antalya’yı Salladı!

Türkiye’nin en köklü emlak danışmanlık markası Turyap, 37. Yıl Genel Kongresi’ni birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı, üç gün süren görkemli bir kutlamayla gerçekleştirdi. Antalya Pine Beach Belek’te yapılan kongrede, farklı kategorilerde başarılara imza atan franchise ofislere Turyap Holding Onursal Başkanı Azmi Sarıbay ve Turyap Holding’in çiçeği burnunda Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay tarafından plaket takdim edildi.

Turyap Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay

Dev kongrede, Turyap’ın kurucusu, emlak sektörünün duayeni Azmi Sarıbay, 1985 yılında kurduğu şirketteki yönetim kurulu başkanlığı görevini, görkemli bir devir teslim töreniyle, büyük oğlu M. Onur Sarıbay’a devretti. Onursal Başkan olarak görevine devam eden Sarıbay, Türk emlak sektörüne 37 yıldır hizmet veren şirketlerinin yönetiminde başarılı olan çocuklarının, yönetimde yer almasından büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu söyledi.

Sarıbay, çocuklarının, şirketlerine değer katacak olmasının en büyük hayali olduğunu ve bunun gerçekleştiğini ifade ederek, “Çocuklarım M. Onur Sarıbay, Uğur Sarıbay ve Elif Sarıbay’ın şirketimize değer katacak olması en büyük hayalimdi ve bu hayalim gerçek oldu. Hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum. Ailemizin ikinci kuşak temsilcilerinin, şirketimizi çok daha büyük başarılara taşıyacağına eminim.” dedi.

Turyap Holding’de İkinci Kuşak Dönemi Resmen Başladı

Görkemli bir törenle, devir teslim süreci gerçekleşen gecede bayrağı devralan Turyap Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay, hayata geçirdikleri yeni projelerle,  gayrimenkul pazarlamada Turyap markasını daha da yukarılara taşıyacaklarının mesajını vererek şunları söyledi; “Siz bir işi ne kadar iyi, ne kadar etkin yaparsanız yapın bunu karşı tarafa ne kadar anlatabildiğiniz çok önemli.

Biz bunu marka olarak başardığımıza inanıyoruz. Değerli babam Azmi Sarıbay’ın kurup büyüttüğü Turyap markamızın, Türkiye’de 81 ilde var olması için elimizden gelenin en iyisini yaparak, hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.”

Reviews

85 %

User Score

1 rating
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir