Ondörtüç Pendik ‘bugün al, yarın taşın’ loganıyla ev sahibi yapıyor

Doğayla iç içe bir yaşam sunan sektörün yenilikçi markası İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde hemen teslim, hemen tapu avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, ‘bugün al, yarın taşın’ sloganıyla daire sahibi olmak isteyenlerin güven, konfor, geniş bahçe, balkon ve yeşil alan beklentilerine yanıt veriyor.

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin merkezi konumunun yanı sıra geniş balkon, bahçe, yeşil alan donanımıyla yatırımcı taleplerinde ilk sıralara yükseldiğine dikkat çeken İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık şunları söyledi: “Yatırımcılarımızı bütçelerini sarsmadan ev sahibi yapmayı hedefliyoruz. ‘Ondörtüç Pendik’te dairelerimizin fiyatları 520 bin TL’den başlıyor. Daire satın alanlara dairelerini hemen teslim ediyor ve tapularını yine hemen veriyoruz. Kısaca ‘bugün al, yarın taşın’ sloganıyla yatırımcılara uygun fiyatlı ancak kaliteli, güvenli ve yatırım değeri yüksek bir proje sunuyoruz.”

Pendik’in merkezinde

‘Ondörtüç Pendik’ projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı ‘Ondörtüç Pendik’; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projenin sunduğu müstakil yaşam olanakları, talebe yön veriyor. 1+1 dairelerin 520 bin TL’den başladığı projede, 2+1 daireler 715 bin TL’den, 3+1 daireler ise 1.013 bin TL’den satışa sunuluyor.

Ofisi ve okulu eve sığdırdı

Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş

balkonlar yer alıyor. 1+1 dairelerin çoğunda bir balkon, 3+1 dairelerde ise iki balkon bulunuyor. ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, depolama alanlarıyla ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor. Projede yer alan 2+1, 3+1 konutların her birine geniş depolama alanları yer alıyor. Depolama alanlarının büyüklükleri 3 ile 3,5 metrekare arasında değişiyor. 3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlandırılan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor.

Teknokent’e komşu…

Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Pendik Tavşantepe-Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki metro hattı, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent’e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. ‘Ondörtüç Pendik’, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir