İstanbul’un merkezinde yeni proje “Akzirve Topkapı 29”

Modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarımı, Topkapı’nın özlediği geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginliklerle dolu alışveriş caddesiyle Topkapı’da, yepyeni bir yaşam sunacak olan proje, sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye de ilkler getiren yeni bir ekosistem konseptinde hayata geçirilecek.

Dünyaca ünlü, ödüllü mimar Chapman Taylor’ın imzasını taşıyan Akzirve Topkapı 29; modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarım yaklaşımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle, ferah ve yüksek kaliteli yeni bir yaşam sunacak.

93 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde geliştirilecek proje yükseklikleri 5 ile 15 kat arasında değişen 16 blok halinde tasarlandı. 1+1’den 5+1’e kadar geniş yelpazede 1441 konuttan oluşacak Akzirve Topkapı 29‘da ayrıca alışveriş mağazaları, ofisler, öğrenciler için konaklama yerleri ve bir de hotel inşa edilecek.

Metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına yürüme mesafesinde konumlanan projenin yakın çevresinde; Koç Üniversitesi ve Hastanesi, İstinye Üniversitesi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bahçeşehir Koleji gibi hastaneler ve eğitim kurumları yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde satışların başlayacağı projede satış fiyatları da belli olacak.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir