Dekar Kıyıbahçe’de 6. etap satışa çıktı

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerinden biri olan Çekmeköy-Ömerli’de inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinin 6’ncı etap satışlarına başlandı. İstanbul’da bahçeli ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Dekar Kıyıbahçe projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli ev seçenekleri yer alıyor. Satışına başlanan 6’ncı etaptaki konutların 2022 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu “Bahçeli evlere olan talep pandemi döneminde zirveye ulaştı. Son 1,5 yılda müstakil bahçeli, geniş teras ve balkonlu konut satışlarında talep patlaması yaşandı diyebiliriz” dedi. Bahçeli ev taleplerinin karşılanması için uygun ve ekonomik arsaların üretilmesi ve bu arsalar üzerine talebe uygun büyüklükte ve genel giderleri makul olan evler üretilmesi gerektiğini aktaran Kuzu, özellikle daha küçük evlerin bahçeli ev olarak planlanması çok büyük bir konut alıcı kitlesinin bu evlere ulaşabilmesine olanak sağlayacağını sözlerine ekledi.

Yıllardır bahçeli konut üreten bir marka olarak, bu dönemde gelen konut taleplerine yetişemediklerini belirten Salih Kuzu, Dekar Kıyıbahçe’de 6’ncı etaba başladıklarını ve konut alıcılarının ilk tercihinin açık farkla bahçeli bir ev almak olduğunu söyledi.

Ağaçların gölgesinde bir yaşam

Doğayla iç içe, bahçeli yaşamın önemini fark eden herkesin yoğun ilgi gösterdiği Dekar Kıyıbahçe, ulaşım ağlarının kesiştiği Çekmeköy Ömerli’de, FSM ve YSS köprüsüne 15 dakika uzaklığı, Anadolu yakasındaki iş merkezlerine ve hava alanlarına yakınlığı ile şehir hayatından kopmadan, doğanın içerisinde bir yaşam sunuyor. 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks evin yer aldığı Dekar Kıyıbahçe’de konutların metrekaresi 141 m² ve 200 m² arasında değişiyor. Tüm evlerin 40 m² ile 200 m² arasında değişen bahçeleri ve biyolojik gölete kıyısı bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal hayatı ile de buluşacaklar. Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market yer alıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir