Emlak Konut Bizim Mahalle’de 120 ay vade

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ortaklığı olan Emlak Konut GYO‘nun Küçükçekmece Halkalı‘da 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirdiği Bizim Mahalle projesinin yeni satışa sunulan ikinci etabında 30 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanya ile 120 ay vadeye kadar 0.99 vade farkıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

4 blok ve 1 sosyal tesis olarak tasarlanan projenin ikinci etabında brüt alanları 78 ile 233 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e farklı kat planlarında 327 konut ile 9 ticari inşa ediliyor. Daireler için 3 ile 15 metrekare arasında değişen depolama alanları tahsis ediliyor.

15 bin 623 metrekarelik peyzajlı yeşil alana sahip ikinci etapta sosyal donatı alanları olarak; kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, kafeterya, konutlar için 374 araçlık kapalı otopark, ayrıca ticari alanların da kullanabileceği 108 araçlık açık otopark, spor alanları, gezinti yolları, çocuklar için oyun alanları, dini tesisler, kütüphane, 7/24 kapalı devre kamera destekli güvenlik hizmeti öne çıkıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir