Yıldız Entegre’nin yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu

Orman Ürünleri Sektörü’nün Türkiye’deki lider firması Yıldız Entegre, “Kapının İyisi” mottosuyla, VarioDor kapılar için alışılmışın dışında keyifli bir iletişim kampanyasına imza attı.

Oyuncu Aylin Kontente ve Alper Kul çiftinin reklam yüzü olduğu kampanyada 4 farklı film izleyiciyle buluşuyor.

Her zevke uygun VarioDor monoblok kapıların birbirinden estetik modellerinin yanı sıra ısı ve ses yalıtım özellikleri de filmlerde ön plana çıkartılıyor.  Oyunculuklarıyla filmlere renk katan Aylin Kontente ve Alper Kul ise çekimler esnasında çok keyifli diyalog yaşadıklarını ve Yıldız Entegre ile yapılan bu iş birliğinden çok mutlu olduklarını ilettiler.  Birkaç seri filmden oluşan reklam kampanyası, Rafineri Reklam Ajansı tarafından hayata geçirildi.

Yıldız Entegre’nin Variodor markasıyla Türkiye’de ve Dünya’da birçok ülkede satışa sunduğu monoblok kapılar; darbelere karşı dayanımı, nem ve ısı dayanımı, 38 desibele kadar ses geçirmeme özellikleri gibi birçok fonksiyonel faydasının yanı sıra kolay temizlenme özelliği ile de tüketicilere uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor.

Variodor bu reklam filmi ile bir kapının  hem dekoratif hem de fonksiyonel özellikleriyle eve değer kattığını evdeki yaşam kalitesine tahmin edilenin çok üstünde etki yaptığını eğlenceli ve dikkat çekici bir dille anlatıyor.

 

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir