TURYAP “Türkiyenin en büyük ve en güçlü emlak pazarlama ağı hala biziz”

TURYAP, 268 franchise ofisi ve TAM nokta markasında ise 19 franchise ofisiyle Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ağına sahip olma özelliği ile zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarında spakülatif paylaşımlar yapan emlak pazarlama markaları, faal olmayan ofisileri ‘varmış’ gibi göstererek Türkiye’nin en güçlü firması olduğu algısını yaymaya çalışıyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük emlak pazarlama markası TURYAP, çağdaş emlakçılık modelini geliştirip ülkemizde hizmete sunarak, 1985 yılından bu yana sektöre değer katmaya devam ediyor.

Bugün, Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet sunan yerli ve milli marka TURYAP, 268 franchise ofisi ve TAM nokta markasında ise 19 franchise ofisiyle Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ağına sahip olma özelliği ile zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

KURULUM AŞAMASINDA DEĞİL, KURULDU!

Henüz kurulum aşamasında olan ofisleri faal gibi gösteren bazı gayrimenkul firmaları balon rekabet ortamı yaratmaya çalışıyor. TURYAP  ise sürekli ağına yeni ofisler ekleyerek büyümeye devam ediyor. Kurulum aşamasında göstererek değil, TURYAP ofislerinin hepsi kuruldu ve faal bir şekilde işletilmeye devam ediyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir