Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı Sedef’in Teslimlerine Başladı

Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projeler ile gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Anadolu Yakasının ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı’nın Kınalı’dan sonra gelen 2. etabı Nidapark Küçükyalı Sedef’in teslimlerine başladı.  Tahincioğlu Gayrimenkul’un her ayrıntıyı planlayarak tasarladığı LEED sertifikası adaylı Küçükyalı projesi, Anadolu yakasının en güzel semtlerinden biri olan Küçükyalı’da denize karşı konumlandırılmış adalar manzarasıyla ev sahipleri ve yatırımcılara bambaşka bir deneyim sunuyor. Nidapark Küçükyalı Büyükada, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz, Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Sedef, Nidapark Küçükyalı Mahalle olmak üzere altı ayrı etabı bulanan projede 1+1’den 4+1’e kadar uzanan daire seçenekleri yer alıyor.

Nidapark Küçükyalı Sedef etabının ilk teslimi gerçekleştiren Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak; “2 bloktan oluşan ve Nisan ayı itibariyle teslimleri başlanan Sedef etabımız 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 329 daireden oluşuyor. Etap kendi içerisinde bulunan ve özel olarak tasarlanmış sosyal tesisleri, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness salonu ve kafeteryası ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını ayağına getiriyor” dedi.

Aynı zamanda lokasyonuyla da ön plana çıkan proje, E-5 Karayolunun üzerinde yer alan alışveriş caddesi Palladium Cadde Küçükyalı’nın ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda konut ve ofis sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Projenin E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alması, Bostancı İskelesi’ne 3 km uzaklıkta bulunması, aynı zamanda deniz ulaşımına da kolay erişim imkânı yaratıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise karayoluyla sadece 25 dakikada ulaşılabilen projeden, ilerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonların eklenmesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımın daha da kısalması öngörülüyor.

2. Faz Dükkanlar Çok Yakında Satışta 

1.faz satışları çok kısa sürede tamamlanan Nidapark Küçükyalı alışveriş dükkanlarının 2. fazı çok yakında satışa sunulacağını belirten Mustafa Çakmak, “Konut alanları, okul, ibadethane, meydan ve park alanlarından oluşan Nidapark Küçükyalı projesinin 350 metre uzunluğundaki Palladium Cadde Küçükyalı’da yer alan açık dükkanların satışını açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

 

2021 yılında yeni projeler

2021 yılında yeni proje ve yeni firma açıklamaya devam edeceklerinin altını çizen Çakmak, “Bu yıl daha çok ana iş konumuza odaklanıp pandemi sebebi ile değişen ihtiyaç ve taleplere cevap verecek iş kolları geliştirip yöneteceğiz. Markamızı korumak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Tahincioğlu Yönetim Hizmet ve Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık adı altında iki yeni firma kurduk. 2021’de yeni bir firmamız daha hayata geçecek. Şu an Nidapark Çengelköy projemizi ön satışlarına başladık.  Bu sene içerisinde ayrıca hem İstanbul’da hem de İstanbul dışında butik projelerimiz gündeme gelecek. İstanbul dışındaki ilk projemizi de önümüzdeki aylarda satışa çıkarmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir