Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası

Yarım asırlık Sinpaş Holding güvencesiyle faaliyet gösteren Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı; yeni kampanyasıyla konut, iş yeri, araç alımlarında müşterilerine teslim tarihine kadar enflasyon artışından etkilenmeyen tasarruf modeli sunuyor.

Sinpaş’ın her gelir grubuna uygun, faizsiz finansman desteği sunduğu tasarrufa dayalı finansman şirketi Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı; müşterilerini ev, iş yeri veya araç alımlarında teslime kadar enflasyon karşısında piyasa fiyat artışından etkilenmemelerini sağlayan yeni tasarruf modeliyle buluşturuyor.

Bugüne kadar 120 bin kişiyi ev, ofis ve iş yeri sahibi yapan Sinpaş; tasarrufa dayalı faizsiz finansman desteği sunduğu Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı şirketi ile Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası’nı sunarak kazandırmaya devam ediyor.

Tasarrufları enflasyona karşı koruyan kampanya

Müşterilerini enflasyon karşısında koruma altına alan ayrıcalıklı tasarruf planı sayesinde Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı müşterileri üyelik aşamasında karar verilen finansman bedelini son teslim ayına kadar belirli vadelerde ve belirli oranda artırarak ihtiyaç duyacakları yeni finansman tutarına erişiyorlar. Üstelik yeni finansman tutarı için ek bir maliyet ya da masraf da ödemeleri gerekmiyor. Bu sayede müşteriler sadece yeni finansman tutarının taksitlerini ödeyerek hayallerindeki ev, iş yeri ya da araca kavuşabiliyor. Yeni kampanya sayesinde, teslim tarihine kadar alacakları ev veya arabanın fiyatının artması halinde müşterilerin fonları da otomatik olarak artış gösteriyor. Böylelikle enflasyon koruması altında olan müşteriler herhangi bir artıştan etkilenmeden ödemelerini rahatlıklar yapabiliyor.

Bankasız, faizsiz bütçeye uygun ödeme planları

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, sunduğu; “Planlı Tasarruf Modeli, Avantajlı Tasarruf Modeli, Esnek Tasarruf Modeli” gibi tasarruf yöntemleriyle isteyen herkese finansal ihtiyaçlarını karşılama imkanı sağlıyor. Her gelir grubundan dileyen herkes, tüm ihtiyaçlarını; kişiye özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarına özel teslim tarihleri, hızlı, kolay ve en uygun maliyet olanakları sunan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ile karşılayabiliyor.

 

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir