Seba Mare Gündoğan, pandemi döneminde 12 ay yaşanabilecek bir ortam sunuyor

Kovid-19 salgını nedeniyle vaka sayısındaki artış, beraberinde 17 gün sürecek olan tam kapanma kararını getirdi. Tam kapanma, özellikle de Bodrum’a olan ilgiyi  daha da  arttırdı. Bugüne kadar Bodrum’da birbirinden özel 14 konut projesine imza atan Seba İnşaat, 15. projesi; Seba Mare Gündoğan ile pandemi ortamında Bodrum’da 12 ay keyifle yaşanabilecek bir ortam sunuyor

Mavi bayraklı kendine özel plajı ve muhteşem doğası ile fark yaratan Seba Mare Gündoğan, yeni sakinlerini bekliyor.

Doğal açık alanı bol olan bir proje

Seba Mare Gündoğan, Bodrumun en huzurlu ve keyifli koylarından biri olan Gündoğanda yer alıyor. 250 metre deniz cephesine sahip olan Seba Mare Gündoğan projesi şehrin içinde; ama şehirden tamamen izole bir yaşam vaad ediyor.

Seba Mare Gündoğan, 28 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırıldı. Bunun 20 bin metrekaresini doğal açık alan oluşturuyor. Proje, 90 ile 245 metrekare arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanan 51 bağımsız bölümden oluşuyor. Projede yer alan; 1+1 daireler 90 ile 130, 2+1 daireler 90 ile 190, 3+1 daireler 225 ile 200 ve 4+1 daireler ise 230 ile 245 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Lokasyon avantajı

1 Aralık 2020de inşasına başlanan projenin, 30 Temmuz 2021de tamamlanması planlanıyor. Seba Mare Gündoğan projesinde yer alan daireler, metrekare bazında 35.000 ile 50.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. Lokasyon özellikleri ile avantajlar sunan Seba Mare Gündoğan projesi, Yalıkavak Marinaya  9,  Göltürkbükü’ne  11, Bodrum Merkez’e 25, Milas Havalimanı’na ise 50 kilometre mesafede yer alıyor.

Her daireye özel teras ve kat bahçesi,

Seba Mare Gündoğan projesinde 7/24 concierge hizmeti, çocuklar için sürekli hijyeni sağlanan oyun alanları, evcil hayvanlar için geniş  ve yeşil bahçeler, shuttle servisi, iki adet yarı olimpik havuz, spa ve Türk Hamamı, yüksek kalitede ekipman ile donatılmış  fitness salonu, tenis kortu, yürüyüş pisti, sağlık odası, 24 saat hemşire hizmeti yer alıyor. Bunun yanı sıra, yerden ısıtma ve klima sistemi,  dairelere özel 24 saat restoran hizmeti, her daireye özel teras ve kat bahçesi, depolama alanları, kuru temizleme hizmeti, yetişkinler için lounge alanları da projede yer alan diğer özellikler.

“Doğalgazın gelecek olması ilgiyi daha da arttırdı”

Bodrum’da yaşam artık 12 ay devam ettiğine işaret eden Seba İnşaat Satış Pazarlama ve Reklam Koordinatörü Lara Keçeli, “Pandemi ile beraber ilçenin nüfusu ikiye katlandı. İnsanlar artık Bodrum’da 12 ay yaşamayı tercih ediyor.   Sadece yerli yatırımcı değil aynı zamanda yabancılar da büyük ilgi gösteriyor” dedi.

İlçeye yakında doğalgazın gelecek olmasının konut talebinin artmasına neden olduğuna da vurgu yapan Keçeli, “Özellikle pandemi döneminde nüfusun arttığı Bodrum’da ısınma amaçlı elektrik tüketimi, enerji krizine neden oldu. Doğalgazla beraber yeni konut projeleri de artacak” şeklinde açıklamada bulundu.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir