Pendik’te yükselen Siltaş Panorama LifeX konsepti ile ses getirecek

Hayata ekstra konfor katmayı hedefleyen Siltaş Yapı, yeni projesinin yüzde 65’ini ayrıcalıklı sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırıyor.

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişi ışığında 2011 yılından bu yana kente değer katan yapılar inşa etmeye odaklanan Siltaş Yapı’nın yeni projesi Siltaş Panorama, LifeX konsepti içerisinde yer alan sosyal donatı alanları ile hayata ekstra konfor katmaya hazırlanıyor. Denize ve yeşile komşu olarak Pendik’te hayata geçirilen proje; kayıpsız alan felsefesiyle tasarlanan modern mimarisi ve trafikten uzak doğanın içindeki huzurlu ortamıyla eksiksiz bir sosyal yaşam deneyimi sunmaya hazırlanıyor. 23 bin metrekarelik arazi alanına sahip Siltaş Panorama, 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. 650 konut ve 24 ticari ünitenin yer aldığı projenin yüzde 65’i ise sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılmış durumda.

Siltaş Yapı’nın adını önü hiç kapanmayacak panoramik deniz ve adalar manzarasından alan Siltaş Panorama projesi, LifeX konsepti ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı sunuyor. 23 bin metrekarelik arazi alanında, 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşan Siltaş Panorama’da; 650 konut ve 24 ticari ünite bulunuyor. Yüzde 65’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan proje, sunduğu üst düzey özelliklerle dikkatleri üzerine çekiyor.

LifeX konsepti içinde yer alan sosyal donatıları ile hayatı kolaylaştırıyor

Siltaş Panorama’da yer alan LifeX konseptinin içerisinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, geniş ekranda film ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok detay mevcut. Ayrıca projede yer alan; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun sahaları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de küçük büyük herkesin hayatını renklendirmeye hazırlanıyor.

Siltaş Panorama, tatil köyünü aratmayan zengin konseptiyle ev sahiplerine dört mevsim ayrıcalıklar sunacak. Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan proje; metroya 4 dakika, Pendik sahiline 5 dakika, Pendik Marina’ya 9 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede konumlanıyor. E-5’e 2 dakika, FSM köprüsüne 25 dakika ve TEM’e 10 dakika uzaklıkta bulunan proje; okul, market, AVM, kuaför, hastane gibi önemli noktalara yakınlığıyla da yaşam standartlarını yükseltiyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir