Nexonya İnşaat, “Element” Projesi’nde İkinci Etaba Geçti

Nexonya İnşaat’ın Ümraniye Dudullu’da hayata geçirdiği Element projesinde ikinci etaba geçildi. Element 1, Element 2 ve Element 3 olarak üç etap halinde yükselecek konut projesinde ikinci etabın temelleri atıldı.

İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü Nexonya Element 1-2 ve 3’te projeler toplam 12 dönüm arsa üzerine inşa ediliyor. Element 1 toplamda 4 bin 289 metrekare, Element 2 ise toplam olarak 3 bin 915,34 metrekare arsa üzerinde hayata geçiyor.

Element 2 projesi 10 bin 820 metrekare inşaat alanına sahip proje; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 15 ve 9 katlı 2 blok halinde tasarlanan Element 2 projesinde 37 adet 1+1, 41 adet 2+1, 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 92 adet daire bulunuyor.

Element 1’de tapu teslimleri başladı

Toplam Arsa Alanı: 4 bin 289 metrekare, toplam kapalı inşaat alanı ise 10 bin 902 metrekare olan Nexonya Element 1’de 3 bin 521 metrekare peyzaj alanı yer alıyor. Kullanıcılarının her yönüyle kalbini fethedecek proje merkezi konumuyla Dudullu’da yer alıyor. Proje, 2 Blok üzerine 9’ar kat ve 72 daireden oluşuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede, her daireye 1 araç ve açık misafir otoparkı imkanı da sunuluyor. Nexonya, ev sahibi olmak isteyen kullanıcılarını bekliyor. Tapu teslimlerinin başladığı projede, erken teslim avantajı da devam ediyor. Mart 2023’te teslimatların yapılması planlanan Element 1‘de, inşaat çalışmaları hızla devam ettiğinden konutların ilk teslimatlarının öne çekilerek Aralık 2022’de başlaması bekleniyor.

Nexonya Element 2, hayata açılan kapınız olacak…

Temelleri atılan Element 2, yüksek deprem güvenliğine sahip ve son teknoloji ile hayata geçirilirken, kullanıcılarına bir evden daha fazlasını sunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında havuz, çocuk parkı, kamelya, basketbol sahası, teras park dinlenme alanı, hobi odasının yanı sıra projede 7/24 güvenliği sağlayan kapalı devre kamera sistemi yer alıyor. Ayrıca her daire için kapalı otoparktan çift asansörle daireye çıkış imkânı da sunuluyor.

Modern mimarinin ve estetiğin kaliteli birlikteliği ile yükselen Nexonya Element’de teslimatlar Aralık 2023’de başlayacak. Ön talep sürecinin devam ettiği konut satışlarında kullanıcı dostu yaklaşım sergileyen Nexonya, ev sahibi olmak isteyenler için ön talep döneminde yüzde 50 peşin, yüzde 50 ise teslimatta ödeme imkânı da sunuyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir