ModernYaka Ispartakule

Egeyapı ayrıcalığıyla Ispartakule’de 19 bin 538 metrekarelik arsa üzerine kurulan Modern Yaka Ispartakule projesi 12, 18 ve 25 katlı 4 blokta 462 konut ve 53 ticari üniteden toplam 515 bağımsız bölümden meydana geliyor. Projede 1+1’den 4+1’e uzanan farklı tiplerde daire seçenekleri mevcut durumda.

Ödeme Seçenekleri

ModernYaka Ispartakule projesinde 120 ayda yüzde 0,99 faizle kredi kullanılabiliyor.

Egeyapı, ModernYaka Ispartakule’de satışlara başladı

Egeyapı’nın merakla beklenen Ispartakule projesi “Modernyaka” adıyla satışa sunuldu. “İstanbul’un 3. Yakası” sloganıyla yola çıkan yeni proje muhteşem göl manzarasına sahip. Yüzde 70’i peyzaja ayrılan Modern Yaka Ispartakule projesi geniş balkon ve teraslarıyla aile yaşamına hitap ediyor.

Önü tamamen açık muhteşem bir alanda birbirine uzak 4 bloğu ile her daim ferah bir yaşam sunuluyor. Yere kadar uzanan pencereler, geniş metrekareli balkonlarda sağlıklı bir yaşam sürmek mümkün.

TEM Otoyolu’na sıfır konumda yer alan Modernyaka Ispartakule projesi Kuzey Marmara Otoyolu’na olan bağlantı yolları, yapımı planlanan Avcılar-Tahtakale metro istasyonu ile ulaşımda üst düzey bir avantaj sağlıyor. Proje, Tem Otoyolu’na 1 dakika, Kanal İstanbul’a 5 dakika, Kuzey Marmara Otoyolu’na 10 dakika, İstanbul Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Reviews

80 %

User Score

1 rating
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir