Häfele Concept’in yeni koleksiyon ve ürün grupları Unicera’da

Gayrimenkul sektöründe fark yaratan Häfele Concept iş modeliyle büyüme ivmesini her geçen gün artıran Häfele, üretici ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm olacak yeni banyo aksesuar ve vitrifiye grupları, mutfak ankastre ürün grubu ve iş ortaklarına ilham veren 2022 koleksiyonunun yeni mekanlarıyla Unicera’da yer alacak.

Yeni girdiği ankastre ürün grubunu da tanıtmaya hazırlanan Hafele, modern ve klasik tarzda kurgulanan ankastrelerini çeşitli ve renk ve model alternatifleriyle fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Önümüzdeki yıl 100’üncü yılını kutlamaya hazırlanan Häfele, fark yaratan çözümleri ve yenilikçi iş modelleriyle evlerde, çalışma alanlarında ve mikro yaşam alanlarında yaşam deneyimlerini değiştiriyor. Geniş ürün gamını Häfele Concept iş modeli altında ilham veren mekan koleksiyonlarına dönüştüren ve böylece mutfaklar, banyolar ve giyinme alanlarında benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaratan firma hem yeni koleksiyonları hem de banyo ve mutfaklar için yeni ürün gruplarını ilk kez katıldığı Unicera Fuarı’nda tanıtacak.

Banyo ürün grubunu yeni aksesuarlar ve vitrifiye grubuyla genişleten Häfele, aynı renk ve stil ailesi içinde sunabildiği ürün gamını da artırdı. Banyo ürün ailelerini 6 farklı renk ve konsept ekleyen Häfele, ayrıca aynı renk grubu içinde kare ve yuvarlak form seçenekleri ile klasik, neoklasik ve modern stil seçenekleri sunabiliyor. Böylece renk seçimi, form seçimi ve stil seçimi özgürlüğünden gelen estetik görünüm mekanlara şıklık katıyor.

Fuarda yeni girdiği ankastre ürün gruplarını da sergilemeye hazırlanan şirket, modern ve klasik mutfaklar için tasarlanan ankastreleri her tarza uygun renk ve model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunacak.

Fark yaratan ankastre ürünleri

Häfele’nin mutfak çözümlerinin bir parçası olan klasik ve neoklasik mekanları tamamlayan rustik görünümdeki ankastreler parlak altın, antik gümüş ve antik bronz olarak üç farklı renk seçeneğiyle fuarda yer alacak. Mutfaklara modern bir pırıltı veren ve hijyen hissi katan cam ankastre serisini siyah, beyaz ve gri renk alternatifleriyle bulmak mümkün. Tüm zamanların vazgeçilmezi olan paslanmaz çelik ankastre serisi oldukça zengin boyut seçeneğiyle ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Dar mutfaklara özel 45 cm’lik ocak, fırın ve davlumbaz gibi özel çözümler veya parlak rose gibi göz alan yenilikçi renkler de Häfele’nin yeni ankastre ürün grubunun göze çarpan parçalarından. Ayrıca premium çözümler serisinde indüksiyonlu ocaklar ve beklentilerin ötesine geçen özel işlevli fırınlar ile ada tezgahlara özel tasarımlı, renk seçenekleriyle göze çarpan, mutfak ve yaşam alanlarını bütünleştiren ada davlumbazları Häfele’nin ürün gamında bulmak mümkün olabilecek.

Yaşam deneyimini değiştiren çözümler

Häfele Concept’in ilham veren 2022 koleksiyonunu da Unicera Fuarı için genişleten firma mekanların tüm ihtiyaçlarını konforlu, estetik ve benzersiz çözümlerle karşılayarak evlerde, çalışma alanlarında ve mikro yaşam alanlarında deneyimi değiştirme iddiasını güçlendiriyor. Hem ürün kalitesi hem de iş modeli olarak sürdürülebilirliği de odağına alan Häfele, farklı bütçe ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden koleksiyonların içinde alternatif çözümler üretebiliyor.

Mobilyalara 4. boyut getiren LED aydınlatma çözümleri

Häfele’nin alamet-i farikalarından biri ise mobilyaya dördüncü boyut katan aydınlatma. Mutfak ve banyo mobilyaları ile giyinme alanı ve vestiyer gibi her tür mobilyaya entegre edilebilen aydınlatma çözümleri ambiyans aydınlatması, işlev aydınlatması ve odak aydınlatması olarak kurgulanıp; oluşturulan farklı senaryolar kumanda ile yönetilebiliyor.

Yeni koleksiyon ve ürün gruplarını ilk kez Unicera’da sergileyecek olan Häfele 1. salon C05 numaralı stantta iş ortaklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir