Gayrimenkulde 2020’nin En İtibarlı Markası “Avrupa Konutları” oldu

Türkiye’nin önde gelen reklam ve medya sektörü yayımcılarından Marketing Türkiye’nin AkademetreResearch& Strategic Planning ile birlikte yedi yıldır düzenlediği ve 12 şehirde yapılan araştırma neticeleri doğrultusunda gayrimenkul sektöründe “Yılın İtibarlısı”nın belirlendiği “Marka Değeri ve Algı Araştırması 2020” sonuçları belli oldu.

Buna göre, Avrupa Konutları markası “2020’nin En İtibarlı Markası”ödülüne layık görüldü.

“Avrupa Konutları” markasının sahibi Artaş İnşaat adına ödülü alan Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya, markalı konut kavramının ilk olarak “Avrupa Konutları” markasıyla ülke insanının hafızasına kazındığını belirterek şunları söyledi:

“Avrupa Konutları markalı ilk konut projemizden bugüne temel prensibimiz, markamızı tercih eden tüketicilerin beklenti ve taleplerine en iyi şekilde yanıt vermek oldu. Bu amaç doğrultusunda tüm projelerimizin lokasyonlarının belirlenmesinden, geliştirilmesine, donatılarına, teslim sonrası hizmetlerine kadar her bir detayı tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendi. Bugün on binlerle ifade ettiğimiz Avrupa Konutları sakinlerinin markanın inşasında büyük katkısı var. Tüketicilerimizin taleplerine bu denli önem vermemiz; sürekli kendimizi yeni tutmamıza, trendleri yakından takip etmemize ve ilkleri gerçekleştirme konusunda cesaretli davranmamıza katkı sağladı.En önemlisi, bizbu noktaya ekibimizle birlikte geldik. Hem iç bünyedeki marka takımımız hem de yıllarca birlikte yol yürüdüğümüz ajansımız “Fikirevim Reklam Ajansı” ile birlikte stratejiler geliştirdik. Masa etrafında tartıştık ve uyguladık. Pandemi sürecinde topluma umut vaat etmemiz gerektiğinden yola çıkarak önemli bir reklam kampanyası hazırlayıp tüm mecralarda yayınladık. Paylaştığımız mesajda halkımıza “Bugünler de geçecek…” dedik. Ve büyük beğeni ile ciddi destek gördük. Bugün geldiğimiz noktada da Avrupa Konutları markamız Türkiye’nin pazarlama ve marka alanındaki saygın otoritesi Marketing Türkiye tarafından “2020’nin En İtibarlı Markası” ödülüne layık görüldü.”

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir