Fuzul Yapı’nın yeni projesi Beşiktaş’ta yükselecek

Başakşehir’de gerçekleştirdiği nitelikli gayrimenkul projeleriyle tanınan Fuzul Yapı, Beşiktaş Dikilitaş Balmumcu’da Barbaros Bulvarı’na cepheli 3 bin 357 metrekarelik arsa üzerinde yapacağı yeni projesinin inşaatına bu yıl sonu başlayacak.

Projenin geliştirileceği projenin alanı önceki gün arsa sahibi olan Emlak Konut GYO tarafından Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihalesi olarak satışa sunulmuş ve ihaleyi de Fuzul Yapı kazanmıştı.

Burada çok özel bir projeye imza atacaklarını belirten Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, Beşiktaş’taki projeleriyle ilgili şunları söyledi:

“Konumuyla İstanbul’un tam ortasında yer alan projemiz, hem yeşil dostu konsepti hem de tasarımı ile öne çıkacak. İstanbul’un en değerli projesini hayata geçireceğiz. Daha önce hayata geçirdiğimiz projelerimizde de yatırımcılarımıza ortalama yüzde 76 prim kazandırdık. Dolayısıyla sadık müşteri portföyümüz oluştu. Beşiktaş’ta ise en değerli projemiz ile farkımızı ortaya koyacağız. Bu proje Fuzul Yapı’nın yıllarca edindiği tecrübenin izlerini taşıyacak.”

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir