Folkart Country’e yatırımcılardan büyük ilgi

İzmir ve çevresinde hayata geçirdiği özgün mimaride simge gayrimenkul projeleri ile tanıdığımız Folkart Yapı’nın 800 milyon liralık yatırım değerine sahip yeni projesi Folkart Country Urla‘ya yatırımcılar büyük ilgi gösteriyor. Henüz talep toplama aşamasında olmalarına rağmen çok yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını kaydeden Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, gördükleri ilgi karşısında, İzmir’e ve tüm müşterilerine yürekten teşekkür ederek “Markamıza güvenenleri hiç mahçup etmedik” dedi.

Yaşamın duyuların oyun alanı olduğu olgusundan yola çıkılarak geliştirilen ve “5 duyulu bir yaşam alanı” olarak nitelendirilen proje 202 bin metrekarelik alanda, arazisinin sadece yüzde 10’unda yapı inşa edilecek şekilde tasarlanacak ve 162 villadan oluşacak.

Folkart’ı, “Hayat buna değer” diyerek 15 yıl önce kurduklarını belirten Mesut Sancak, İzmir’in lüks konut ihtiyacına yepyeni bir boyut kazandırdıklarını, her projelerinde daha iyisine, daha güzeline yöneldiklerini, bu süreçte Türkiye’nin en güvenilir ve en çok bilinen markalarından biri olmayı başararak birçok ödüller aldıklarını kaydetti.

Sancak, Urla Bademler’deki yeni projeleri hakkında şunları söyledi:

“İzmir merkezden 30 dakika uzaklıkta; güvenli, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşama açılan kapının anahtarı ile villanıza gireceksiniz. Yılın 12 ayı yaşayabileceğiniz bir proje olacak. Doğayla iç içe, gökyüzüyle baş başa bir yaşam merkezi oluşacak. 200 bin metrekarenin üzerindeki bir alanda sosyal tesisler dahil 36 bin metrekarelik alanda yapılaşma olacak. Yapıların zemine oturduğu alan ise yaklaşık 24 bin metrekare. Yollar hariç, 202 bin metrekarelik alanın sadece yüzde 10’unda yapılar bulunacak.”

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak

Folkart Country Urla projesinin özellikleri, kat planları ve lokasyonu şöyle:

Yeşille iç içe yaşanabilecek, doğayla baş başa kalınabilecek şekilde planlanan proje, tarihi ve doğal güzellikleriyle olduğu kadar, bölgeye has iklimiyle de 4 mevsimin doyasıya yaşanabilecek Urla’da, Ege’nin eşsiz lezzetlerin tadılabileceği gastronomi lokasyonlarına da çok yakın konumda yer alıyor.

Batısında Çeşme, kuzeyinde Güzelbahçe, güneyinde ise Seferihisar’a komşu konumda bulunan proje, ısıtmanın doğalgaz ile sağlandığı, kış bahçelerinin bulunduğu villalarda, doğal, konforlu ve sakin bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Folkart Country Urla, 2+1 tek katlı, 3+1 tek katlı, 3+1 dubleks, 3+1 dubleks-2, 4+1 tek katlı, 4+1 dubleks tipinde villalardan meydana geliyor.

Farklı beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanan Folkart Country Urla ile açık havuz ve kapalı havuz imkanlarıyla birlikte spa-sauna, fitness, pilates, yoga salonları da yer alıyor. Çocuk kulübü, tenis kortu, beachvolley ayrıcalıklarıyla, eşsiz bir deneyim sunarken, yürüyüş yolları ve bisiklet parkurlarıyla 5 duyulu yaşamın tüm özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

Proje lokasyon olarak Urla merkeze 8 km, Güzelbahçe-Seferihisar Otoyol bağlantısına 9 km, Seferihisar Sığacık’a 14 km, Narlıdere’ye 20 km, Konak’a 37 km, Bayraklı Yeni Kent Merkezine 40 km, Adnan Menderes Havalimanı’na 42 km, Çeşme/Alaçatı’ya 50 km mesafede konumlanıyor.

Folkart Country Urla, çevresinde yer alan Piri Reis Koleji, Bahçeşehir Koleji, Kent Koleji, Bilfen Koleji, TED İzmir Koleji eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile aileler açısından da 4 mevsim yaşanabilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir