Büyükyalı’da “Tatil Gibi Yaşam” fırsatı devam ediyor

Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Büyükyalı projesi İstanbul’un tarihi dokusu ile modern yaşamı bir araya getiriyor. Doğa ve tarihi doku ile iç içe yaşamak isteyen ama şehirden de kopamayan aileler için “her şey dahil” bir yaşam konforu sunan Büyükyalı’da cazip fırsatlar devam ediyor. Kültür, sanat, eğlence ve lezzeti, tarihi bir dokuda eşsiz bir deniz manzarasıyla sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde buluşturan Büyükyalı’da yaz dönemine özel 36 ay vade farksız banka kredili ödeme koşulları da ayrıca bir arada sunuluyor.

Büyükyalı’da yaşayanlar, kalbinde yer alan Fişekhane ve Fişekhane’nin ev sahipliği yaptığı gurme restoranlar, çok amaçlı sergi salonları, yeni nesil kahveciler, dünya mutfağı restoranlar, sinema salonları, organik pazarı ile günlük yaşama dair her şeye yürüyerek ulaşabiliyor. Tatil gibi bir yaşama kapı aralayan Büyükyalı’da, 1+1’den 5+1’e, penthouse veya Loft evlerden Fendi Casa’nın özel olarak dizayn ettiği bloğa kadar farklı tarz ve beklentilere karşılık verecek konut tipleri yer alıyor.

Son teknolojiyle donatılmış akıllı evler günlük hayatın temposunu hafifletiyor

Büyükyalı projesindeki evlerin tamamı akıllı ev sistemine sahip. Birbiriyle haberleşebilen cihazlar ve akıllı ürün gruplarına uyumlu yapı sayesinde evdeki tüm teknolojik eşyaları uzaktan kontrol etmenin yanı sıra, projedeki tüm hizmetlerden de tek tıkla faydalanmak mümkün. Büyükyalı’ya özel olarak geliştirilen telefon veya tablete kolaylıkla indirilebilen “iyi yaşam asistanı” uygulaması sayesinde ofis ve daire temizliğinden, evcil hayvan bakımına, evde sağlık hizmetlerinden havalimanı transferlerine, yat kiralamadan ikamet işlemlerine tüm Büyükyalı sakinleri yüzlerce concierge hizmetine, evden hiç çıkmadan kolaylıkla ulaşabiliyor.

Büyükyalı’da açık alanlar, geniş bahçeler, balkonlar ve ferah teraslarla her güne deniz kokusuyla başlama ayrıcalığı sunuluyor. 30 kilometrelik sahil şeridinde yürüyüş imkanı, SPA, havuz, tenis kortu, yetişkin ve çocuk fitness salonları gibi spor alanlarıyla da sağlıklı yaşam, Büyükyalı’da hayatın bir parçası haline geliyor. Ayrıca organik semt pazarı ve doğal pazar yeri sayesinde sağlıklı ürünlere ulaşmak çok kolay.

Kültür-sanatın yeni merkezi Fişekhane

Tarihe saygı misyonuyla aslına uygun şekilde restore edilen Fişekhane, 18. yüzyıla dayanan hikâyesini, Büyükyalılılar ve konuklarıyla paylaşıyor. Görkemli tarihi yapı, Avrupa’nın önemli kültür-sanat merkezlerinden İstanbul’un yeni sahnesi olarak kent yaşamına renk katıyor. Ayrıca sinemaları, ulusal ve uluslararası sergilere ev sahipliği yapacak galerileri, Türkiye’de ilk defa yer alacak markaları, Türk ve dünya mutfaklarından gurme restoranları ve birbirinden keyifli kafeleriyle şehrin yeni buluşma noktası oluyor. Kademeli normalleşme planıyla birlikte açılan mekanlar projeyi daha da hareketlendirerek yaz döneminde İstanbul’da evden çıkmadan pek çok aktiviteye sadece birkaç adımda ulaşılmasına imkan tanıyor. Büyükyalı, içerisinde konumlanan Fişekhane’deki sinema ve tiyatroların da açılmasıyla birlikte tamamen yaşayan bir kültür merkezi haline geliyor. 

36 ay vade farksız banka kredili fırsatlar Büyükyalı’da devam ediyor

Büyükyalı’da tatil gibi yeni bir yaşam deneyimi ve İstanbul’un en eşsiz noktalarından birinde yatırım imkanı misafirlerini bekliyor. Deniz kenarında lüks ve konforlu bir hayat yaşamak isteyenler için önemli bir alternatif sunan Büyükyalı’da yaşam günden güne daha da hareketlenirken, 36 ay vade farksız banka kredili ödeme koşulları sunulan yaz kampanyasıyla da fırsatlar devam ediyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir