BOSS4 Gayrimenkul’den ‘yüzde 0,99 faizle 60 ay taksit’ kampanyası

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul, ev sahibi olmayı kolaylaştıracak yeni bir kampanyaya imza atıyor. BOSS4 Gayrimenkul’ün ‘yüzde 0,99 faiz ile 60 ay taksit’ kampanyası 18 Ekim tarihinden itibaren geçerli olacak.

BOSS4 Gayrimenkul’ün, Alya markasıyla ürettiği projelere yenilerini ekleyerek sektöre yüksek katma değerli ve prestijli projeler kazandırmaya devam ettiğini söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, yeni kampanyayla konut sahibi olmayı kolay hale getirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Ziraat Bankası’yla anlaşma yapıldı

Halihazırda inşaatı devam eden projelerden üçünde geçerli olan kampanya için banka anlaşmasının yapıldığını söyleyen Akkuş “BOSS4 Gayrimenkul, yüksek banka faizleri nedeniyle taksitle ev almak isteyen ancak beklemede kalan yatırımcıları harekete geçirecek bir kampanyaya start veriyor. Kampanya, yüzde 0,99 faiz ve 60 ay taksitle hayata geçiyor. Ziraat Bankası’yla anlaşma sağlandı, yatırımcılarımız için bu bankadan kredilendirme yapılacak. Kampanya, inşaatı devam eden projelerimizden ‘Alya Mercan’, ‘Alya Bella’ ve ‘Alya 4 Mevsim’de geçerli” diye konuştu.

Teslimler 2022 yılında başlıyor

Kampanyaya dahil olan projelerden ‘Alya Mercan’, Beylikdüzü’nde yükseliyor. ‘Alya Mercan’ın merkezi lokasyonu, sahip olduğu yatay mimari tasarımı, tüm bloklarını birleştiren geniş bahçesi, hemen her dairede bulunan balkon avantajı ile bölgeye yeni bir yaşam avantajı kazandırıyor. 4 blokta 4 katlı olarak inşa edilen proje, toplam 84 daireden oluşuyor ve 2022 yılı şubat ayında teslime hazırlanıyor.

Yine Beylikdüzü Gürpınar’da inşa edilen ‘Alya Bella’, 12 lüks tripleks villadan oluşuyor. Marinaya yakın ve doğanın içinde yer alan ‘Alya Bella,’ kazançlı yatırım fırsatı olarak yatırımcıları cezbediyor. Villa projesinde lükste sınırları aşan konforlu yaşam alanlarının en modern örneğini sunan Alya Bella, 2022 yılı şubat ayında teslime hazırlanıyor. Eylül sonu itibariyle lansmanı gerçekleştirilen ‘Alya 4 Mevsim’de ise talep toplama ve hafriyat çalışmaları başladı. Satış ofisi ve örnek dairesi hazır olan ‘Alya 4 Mevsim’, kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje olarak tasarlandı. Esenyurt’ta konumlanan ‘Alya 4 Mevsim’de binalar 11 katlı 4 adet bloktan meydana geliyor Toplam 217 daireden oluşan projenin Ekim 2023’te teslim edilmesi planlanıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir