BOSS4 Gayrimenkul ‘Cityscape Qatar 2022’ yolcusu

BOSS4 Gayrimenkul, en prestijli ve etkili gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape’de yerini almak üzere Katar’a gidiyor. 20-22 Haziran tarihlerinde düzenlenecek ‘Cityscape Qatar 2022’de projelerini tanıtacak olan BOSS4 Gayrimenkul, fuarda yeni iş bağlantıları kurmayı hedefliyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul, Katar’ın en prestijli ve etkili gayrimenkul fuarlarından Cityscape’de yerini almak üzere çalışmalara başladı.

Bu yıl 20-22 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan ‘Cityscape Qatar 2022’ye kendi standıyla katılacak olan BOSS4 Gayrimenkul, projelerini uluslararası yatırımcılara tanıtacak.

Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan organizasyonun yerel, bölgesel ve uluslararası yatırımcılara yönelik çok çeşitli gayrimenkul fırsatlarını sunması bakımından çok önemli olduğunu söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, konuyla ilgili açıklamasında “Fuarları çok önemsiyoruz. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılara şirketimizi ve projelerimizi tanıtacağız. Dünyanın en büyük firmalarıyla birlikte uluslararası arenada boy göstererek ülkemizi temsil edecek olmanın sorumluluğunu üzerimizde hissediyoruz. İstanbul Ticaret Odası’nın organizasyonuyla katılacağımız ve 45 bin ziyaretçinin beklendiği bu fuarda pek çok bağlantı kurarak güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz” dedi.

Tüm dünyada olduğu gibi zor bir yılı geride bıraktıklarını hatırlatan Abdülkadir Akkuş, pandemi sürecinde herkesin evinde fazlaca vakit geçirmesinden dolayı daha geniş balkonlu, bahçeli, ferah ev satışlarında ciddi bir artış yaşadıklarını ve projelerini bu standartta üretmeye devam ettiklerini belirtti. Akkuş “Bu süreçte ofislerimizi hiç kapatmadan, inşaat süreci ve satış sürecini durdurmadan yatırımcılarımıza hizmet edebildik. Değişen taleplere hızlıca ayak uydurabildik, kişiye özel ödeme planları yaptık. 2021 yılında üç projemizi sıfır stokla sahiplerine teslim ettik ve yeni projeler açtık. Şu anda beş projede 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyoruz. 2022 yılında da yatırımlarımıza ve yeni arazi geliştirme çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir