Blue Garden Projelerinin Lansman Daveti Gerçekleşti!

26 Mart Cumartesi günü Blue Garden satış ofisinde gerçekleşen Blue Garden Samandıra ve Blue Garden Sancaktepe Projelerinin lansman daveti, oldukça ilgi gördü. İstanbul’un merkezi konumlarında yer alan ve Işıklı Mimarlık imzası taşıyan iki ayrı konut projesine ilişkin detayların verildiği lansmanda, özenle tasarlanan örnek dairenin sunumu da yapıldı.

Birbirinden farklı tipteki sıfır daireleri, peyzajı ve sosyal alanları ile birçok çözüm ortağının dikkatini çeken projelerin lansmanında Blue Garden, onlarca gayrimenkul danışmanını ve emlakçıyı ağırladı. İstanbul’un iki büyük konut projesi olarak sektörde öne çıkan Blue Garden Samandıra ve Blue Garden Sancaktepe projelerinin sunduğu olanaklar, lansmanın gündemini belirledi.

Hayallerdeki yaşam alanlarına seslenen konutları ile 1+1’den 4+1’e geniş bir seçenek sunan Blue Garden projelerinin lansmanında, değişen tipteki dairelerin farklı yaşam biçimleri için ayrıcalıklı olduğunun vurgusu yapıldı. Mimarinin trendlerine göre tasarlanan ve modern bir bakış açısıyla ele alınan tüm dairelerin, hayatı çok daha konforlu yaşamak ve standartları çok daha yükseklere çıkarmak isteyenler için özel olarak dizayn edildiği belirtildi. Tek tek incelenen daire planlarının ardından, geniş salonları ile tüm iş ortaklarını kendisine hayran bırakan Blue Garden Samandıra ve Blue Garden Sancaktepe projeleri; sosyal imkânları ve konutların sahip oldukları konum açısından da pek çok gayrimenkul danışmanından olumlu eleştiriler aldı. Kapalı otopark, çocuk parkı, yüzme havuzu, kafe ve restoran, 7/24 güvenlik ve çok daha fazlasıyla donatılan projelerin, yatırımcıların ilgi odağında olması beklendiği de yapılan yorumlar arasında yerini aldı.

Bunların yanı sıra davette, özellikle sıfır konut stokunun azaldığı şu dönemde, Işıklı Mimarlık’ın bu iki proje ile Samandıra ve Sancaktepe bölgelerinde toplam 209 adet sıfır konut stoğu ile bölgeyi rahatlatacağı yönünde uzman görüşleri kaydedildi. Bu noktada, satışa sunulması için özenle tasarlanan daireler için çözüm ortağı tabanını genişleteceğinin bilgisi de lansmanın dikkat çeken konularından biri oldu. Davete katılan çözüm ortakları, her iki projenin detayları hakkında bilgi sahibi olurken lansmana özel fiyatlar ve avantajlar da detaylıca konuşuldu.

Emlak sektöründen pek çok kişiyi bir araya getiren davetin kapıları, yalnızca proje sunumlarına değil keyifli sohbetlere de açıldı. Konuklar için özel olarak hazırlanan ikramlar ve hoş bir müzik eşliğinde gerçekleşen Blue Garden Projeleri lansman daveti, her anlamda büyük ses getirdi.

Her iki projenin de satış ve pazarlama danışmanlığını sürdüren” Proff Proje Proje Satış ve Pazarlama Danışmanlığı” firmasının sektörde tanınan ortakları Umut Basmacı ve İsa Kalender önümüzdeki günlerde farklı birçok proje ile konut alıcılarına hizmet vermeye devam edeceklerini belirttiler.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir