Birevim’den kasım ayı fırsatları

 Tasarruf finansman sektörünün mimarı ve lideri olarak konut, taşıt ve iş yeri ihtiyaçları için sunduğu finansman çözümlerini yeni kampanyalarla destekleyen Birevim, tasarruf finans sektörünü daha geniş bir kitleyle buluşturmaya ve geleceğini planlayarak hedeflediği konut, taşıt ve iş yerine sahip olmak isteyenlerin yanında olmaya devam ediyor.

Tamamlayıcı sağlık sigortanız Birevim’den hediye

Borçlanmadan ve tasarruflarıyla hedeflerine ulaşmak isteyenlerin yanında yer alan Birevim, kampanyalarına aralıksız devam ediyor. Tasarruf planı oluşumuna artı destek vermek ve tasarruf sahiplerine katma değerli bir hediye sunmak amacıyla kasım ayı içerisinde 70 bin TL ve üzerinde yeni oluşturulan ve peşinatlı tasarruf planlarına 1 yıllık tamamlayıcı sağlık sigortasını hediye ediyor. Böylece Birevim, tasarruf sahiplerini konut, taşıt ve iş yeri sahibi yaparken sağlıklarını da güvence altına alıyor.

Aracınıza en iyi fiyat garantisi Birevim’den

Birevim kasım ayı boyunca “Peşinatlı Tasarruf Planlarında”tasarruf sahiplerinin ikinci el araçlarını takasta en iyi fiyat garantisiyle peşinata sayıyor.  Böylece tasarruf sahipleri Birevim’de oluşturdukları tasarruf planlarında takasta en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, yeni ev ya da araç tasarruf planına bir adım önde başlama fırsatından yararlanıyor .

Kampanyalarla ilgili detaylara size en yakın Birevim şubesinden, Birevim https://www.birevim.com/ web adresinden ve Birevim 444 23 53 müşteri hizmetleri numarasını arayarak erişebilirsiniz.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir