Alya Dolunay ile Beylikdüzü’ne yenilikçi bir vizyon getirecek

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul, ticari ve konut projesi olarak geliştirdiği Alya Dolunay ile kentsel dönüşüme prestij kazandıracak.  Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Atatürk Bulvarı’nda, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin yanı başında inşa edilen proje ile bölgeye yenilikçi bir vizyon getirecek

100 milyon TL’lik yatırımla, 5 bin 56 metrekarelik alan üzerinde, 2 blokta inşa edilen proje, 3 bin 634 metrekarelik peyzaj alanına sahip geniş bahçesiyle konutta izole yaşam anlayışını temsil ediyor. Satışa sunulan projede 3+1, 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire ve 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölüm yer alıyor. Lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal alanları ile de yaşamın her anına prestij getiriyor. 24 ay sonra teslim edilecek projede daire fiyatları, 2 milyon 300 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, 2021 yatırımları arasında yer alan kentsel dönüşüm projesi Alya Dolunay’ı satışa sundu. Geçtiğimiz aylarda yıkımı başarıyla tamamlanan projenin hafriyat çalışmalarını sona erdiren şirket, projenin inşaat çalışmalarında hız kesmeden ilerledi. Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Atatürk Bulvarında yer alan Alya Dolunay’ın yarıdan fazlası yeşil alandan oluşuyor. Geniş daire seçenekleri ve dükkanlarıyla hem ticari hem de her kesime hitap eden konut projesi olarak dikkat çekiyor. Kentsel dönüşüme prestij kazandırmaya hazırlanan Alya Dolunay, bu yönüyle yatırımcı trafiğini artırmaya başladı.

5 bin 56 metrekarelik alan üzerinde 2 blokta inşa edilen projede, 3+1 ve 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire, 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölüm yer alıyor. Daire büyüklükleri 183 ile 357 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatları ise 2 milyon 300 bin TL’den başlayıp, 4 milyon 250 bin TL’ye kadar uzanıyor. 3 bin 634 metrekare’lik peyzaj alanına sahip geniş bahçesi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal dolanı alanları ile pandemi döneminde oluşan izole yaşam anlayışına üst düzey bir boyut kazandırıyor.

Hem ticari hem de konut projesi olarak bölgeye vizyon kazandıracak

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat olarak, Alya Dolunay’ın Beylikdüzü’nün tam merkezindeki konumu, üst düzey donanımı ve geniş yeşil alanı ile bölgedeki kentsel dönüşüm projelerine prestij getireceklerini vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “2020’nin sonunda 300 milyon TL’lik bir yatırımla start verdiğimiz 3 projemizden biri olan Alya Dolunay, ortaklığımızın prestij projelerinden biri olacak. 100 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiğimiz projemiz, her yönü ile yatırımcılarına kazandıran bir proje olarak literatüre girecek. Hem ticari hem de konut projesi olarak bölgeye vizyon kazandıracağız. 3 bin 634 metrekare’lik peyzaj alanına sahip geniş bahçesinin yanı sıra kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal donatı alanları ile pandemi döneminde oluşan izole yaşam anlayışına üst düzey bir boyut getireceğiz. Bölgede geliştirilen kentsel dönüşüm projelerinden farklı olarak prestij unsurunu ön plana çıkaracağız. Projemiz tüm unsurlarıyla yatırımcılarımızdan tam not aldı. Bunu giderek artan talepte görebiliyoruz” diye konuştu.

Yaşam Vadisi’nin yanı başında

Alya Dolunay, ticari ve konut projesi olarak Beylikdüzü’nün merkezinde Atatürk Bulvarı’ndaki konumuyla her türlü yatırımcıya hitap ediyor. Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin yanı başında yer alan proje, civardaki alışveriş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları ile ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Prestijli yaşam anlayışını yeniden tanımlıyor

5 bin 56 metrekare’lik bir alanda yer alan Alya Dolunay’da 3+1, 5+2 dubleks daire tiplerinde 108 daire ve 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölüm yer alıyor. 3 bin 634 metrekare’lik peyzaj alanına sahip bahçesinin yanı sıra lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal alanları ile prestijli yaşam anlayışını yeniden tanımlıyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir