Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AVM ve Meydan Projesi “Velux Ankara” Yükseliyor

İnönü Mahallesi’nde yükselen ve toplam 11 blok ve 1000 konuttan oluşan projede, rezidans dairelerle birlikte 6 bin 500 metrekare alana sahip açık AVM’de, toplam 3 bloktan oluşan 133 mağaza konsepti ve geniş bir meydan alanı da kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Velux Ankara’da daireler 1+1, 2+1 A, 2+1 B, 3+1, 4+1 A ve 4+1 B şeklinde planlandı. Bu kapsamda 316 adet adet daire 1+1 formatında satışa sunulurken, 155 adet 2+1 A daire, 112 adet 2+1 B, 33 adet 3+1 daire, 152 adet 4+1 A daire ve 232 adet 4+1 B daire seçenekleri de yer alıyor.

Yüzde 100 Yatırım Dönüşüyle İndirim Fırsatları Sunuluyor

Fırat Life Style, Atayıldız Grup ve Acity ortaklığı ile inşa edilen, şehrin yeni çekim merkezi Velux Ankara; açık alışveriş merkezi konsepti, geniş meydanı ve birbirinden farklı daire seçenekleriyle kentin yaşam kalitesini yükseltmeye geliyor. Ankara’nın ticaret noktası olarak bilenen ve İstanbul yolu üzerinde, bölgesinin en iyi lokasyonuna sahip proje, dünya mimarisindeki yenilik ve farklılıklardan ilham alınarak; yüksek teknolojinin sunduğu çözümlerle şehir yaşamının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek üzere inşa ediliyor.

Velux Ankara’da konutlar, lansman sürecinde 670 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 100 kazanç imkanıyla, projenin cadde ve meydan mağazalarına yapılacak yatırımlar için kullanıcılara yine lansman dönemi kapsamında “yüzde 10 + yüzde 10 indirim fırsatı” da bulunuyor.

Ayrıcalıklı Sosyal Donatılar

Ankara’nın en prestijli konsept projesi olarak kullanıcılarına oldukça konforlu yaşam alanı sunacak olan Velux Ankara projesinde 18 bin metrekarelik kısım peyzaj alanı olarak ayrılırken,
3 bin metrekare spor salonu, aktivite odaları, davet odası, müzik odası, sinema odası, satranç odası, çok amaçlı salon, çalışma atölyesi, kapalı yüzme havuzu, etkinlik alanlarından oluşan sosyal alanlar kullanıcıların ihtiyacına karşılık verecek şekilde inşa ediliyor.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir