içinde ,

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay oldu

Yaklaşık 40 yıldır emlak sektörüne yön veren TURYAP’ta yeni yönetim kurulu başkanı M. Onur Sarıbay oldu. 1 Ocak 2022 itibariyle resmi olarak koltuğa oturacak olan Sarıbay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Bayrağı şirketimizin kurucusu Azmi Sarıbay’dan devralmış bulunuyorum. Bugüne kadar her zaman işin başında olan ikinci nesil, şimdi dümene geçti. 2022 yılı ile birlikte modern, çağa ayak uyduracak yeni bir döneme geçiyoruz. Yatırımlar aralıksız sürüyor, pek çok proje üzerinde çalışıyoruz ve hedeflerimiz büyük” dedi.

Türkiye’nin en köklü emlak danışmanlık markası olarak yaklaşık 40 yıldır sektöre yön veren TURYAP’ta bayrağı, Mehmet Onur Sarıbay devraldı. Bayrağı şirketin kurucusu duayen Azmi Sarıbay’dan alan M. Onur Sarıbay, TURYAP’ın yeni yönetim kurulu başkanı oldu.
1 Ocak 2022 tarihi itibariyle resmi olarak koltuğa oturacak olan M. Onur Sarıbay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Babam Azmi Sarıbay, kamuda ve özel sektörlerde çalıştıktan sonra 1985 yılında TURYAP’ı kurdu. Batıdaki örneklerine uygun, çağdaş emlakçılık modelini Türkiye’de hizmete sundu. Çok çalıştı, markayı bugünlere getirdi. Başarılı ve uluslararası bir marka yaratmanın yanı sıra TURYAP adını itibarlı bir marka olarak hafızalara kazıdı.

Yeni projeler yolda…

Şimdi kendisinin gururla taşıdığı bu bayrağı ben devramış bulunuyorum. Biz bir aile şirketiyiz ve bugüne kadar her zaman işin başında destek olan erkek kardeşim Yönetim Kurulu Başkan Vekili Uğur Sarıbay ve kız kardeşim Yönetim Kurulu Üyesi Elif Sarıbay ile beraber artık dümene geçtik. 2022 yılı ile birlikte modern, çağa ayak uyduracak yeni bir döneme geçiyoruz. Her zaman lider olan TURYAP markası, hızlı adımlarla yoluna devam ediyor. Yatırımlar aralıksız sürüyor, pek çok proje üzerinde çalışıyoruz ve hedeflerimiz çok büyük” diye konuştu.
Londra’da pazarlama ve iş idaresi alanında eğitim alan M. Onur Sarıbay, Business Administration of Marketing konusunda uzmanlaştı. Eğitiminin ardından askerlik görevini yerine getiren Sarıbay, 2001 yılında TURYAP’ta gayrimenkul değerleme şirketinde iş hayatına adım attı. O tarihten bu yana TURYAP çatısı altında çalışmalarını sürdüren Sarıbay’ın en büyük hobisi ise golf oynamak. İngilizce bilen M. Onur Sarıbay, evli ve dört çocuk babası.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

Süleyman Çetinsaya: 2022 yılı yeni projelere odaklanacağımız bir yıl olacak

Mert Boysanoğlu, TED Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi