içinde

Türkiye Sigorta ve Türkiye Emlak Katılım Bankası güçlerini birleştirdi

Türkiye Sigorta ve Türkiye Emlak Katılım Bankası iş birliğiyle yapılan girişime göre Türkiye Sigorta hizmet ağını, gerçekleştirdiği iş birlikleriyle zenginleştiriyor.

ÜRÜN SATIŞI İÇİN 5 YILLIK ANLAŞMA

Türkiye Sigorta, Türkiye Emlak Katılım Bankası ile katılım sigortacılığı esaslarına uygun ürünlerin satışı için 5 yıllık münhasırlık anlaşması yaptı. Türkiye Emlak Katılım Bankası, 5 yıl boyunca katılım sigortacılığı ürünlerinin satışını şubeleri kanalıyla yapacak.

“TÜRKİYE SİGORTA OLARAK HAYATA DAHA FAZLA DEĞER KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

“Beş yıllık münhasır acentelik anlaşması yaptık. Entegrasyon süreçlerinin de tamamlanmasıyla tüm şubelerde üretime başlandığının müjdesini vermek isterim. Türkiye markasını kurumlarının isimlerinde taşıyan böylesine güzide iki firmanın büyük önem atfettiğimiz katılım sigortacılığı alanında güç birliği yapmasını çok değerli buluyorum. 2009 yılından bu yana ülkemizde katılım sigortacılığı yapılıyor ve sektör prim üretimi içindeki payı yüzde 5’e ulaşmış durumda. Her fırsatta bu alanı daha ileri taşıma gayretinde olduğumuzun altını çiziyorum. Türkiye Sigorta olarak hayata daha fazla değer katmak için çalışıyoruz. İş birliğimizde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, iş birliğimizin sektörümüz ve kurumlarımız için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

“ZAMAN TASARRUFU SAĞLAYACAĞIZ”

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar ise Türkiye Sigorta ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, “Bunun yanı sıra müşterilerimiz ve bankamız adına zaman tasarrufu sağlayacağımıza inanıyoruz. Oluşturulan data Türkiye Sigorta ile koordineli gidiyor. Anlaşma özelinde müşterilerimize sorunsuz ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi planlıyoruz. Örneğin, sigorta ürünlerinde müşterilerimize zorunlu tutulan DASK için yeni yaptığımız anlaşmada anında hizmet alınması ile ciddi müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Yapılan iş birliğinin banka, sigorta sektörüne ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

İklim değişikliği ve salgın hastalık insanların alışkanlıklarını değiştirdi

Antalya’da Ruslar, hava trafiğini yüzde 45 artırdı