Siltaş Yapı güven, kalite ve hız standartlarıyla sektörde fark yaratıyor

40 yıllık deneyimini 2011 yılından itibaren insan odaklı yaşam alanları oluşturmak için kullanan Siltaş Yapı, tamamladığı ve devam eden prestijli projeleriyle sektörde güven ve kalitenin adresi olmayı başarıyor. Kurtköy’den Maltepe’ye kadar İstanbul’un değerli lokasyonlarında hayata geçirdiği projelerini zamanında tamamlayarak sahiplerine teslim eden şirket, sektörün güven veren markalı projelerine imza atmaya devam ediyor. Şu anda Pendik’te üç, Sancaktepe’de bir olmak üzere toplamda dört büyük projesini inşa eden Siltaş Yapı, yeni projeler için de çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, elde ettiği başarıyı güven, kalite, garanti, hız, yerindelik ve sürdürülebilirlik kavramları üzerine inşa ediyor.

Kente değer katan yapıların mimarı Siltaş Yapı, modern mimari teknikleri ve trendleri takip ederek hayatı kolaylaştıran özgün yapılar oluşturmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sektörde geldikleri noktanın ardındaki gücün temellerindeki kalite ve güvenin yanı sıra insana odaklanan yapılar inşa etmekten geçtiğini ifade eden Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir; “Elbette yeni bir ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar konut satın alacakları projeye güven duymalı ve kalitesinden emin olmalı. Ama biz bu iki kavrama iki boyutlu bakmıyoruz. Bizim için kuruluş felsefemizin temelini oluşturan kalite ve güven kavramları, şirket yapımızın en önemli noktaları arasında yer alıyor. Her adımda, her detayda kaliteyi aramak ve güveni tesis etmek için çalışıyoruz. Bu noktada imza attığımız her projede ve işte önceliğimiz uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmak. Bizim için ‘al, yap, sat’ anlayışı yerine ‘yap, yaşat, devam et’ prensibi vardır. Bu prensip ile yapılarımızda uzun ömürlülük ve kalıcılığı esas alıyoruz” şeklinde konuştu.

Hızlı proje süreci ile daireler sahiplerine zamanında teslim ediliyor

Siltaş Yapı’nın fark yaratan en önemli özelliğinin hızlı aksiyon alması ve projelerini zamanında teslim etmesi olduğunu belirten ve bu durumun müşteri memnuniyetinde belirleyici bir rol üstlendiğini söyleyen Murat Özdemir; “Çağımızın en önemli konularından birisi proje sürecinde hız ve yerindelik. Sektördeki olumsuz deneyimler, insanları bu iki konu üzerinde endişeye götürebiliyor. Bu noktada Siltaş Yapı olarak bahsi geçen kavramları güven temelinde derinlemesine ele alıyoruz. Projelerimizi yerinde ve zamanında teslim etmek en önemli varoluş gerekçelerimiz arasında yer alıyor. Bizim için hızlı olmak sadece işleri zamanında tamamlamak anlamına gelmiyor, aynı zamanda müşterilerimize ve paydaşlarımıza olan bağlılığımızı göstermek anlamına geliyor. Projelerimizi zamanında ve mükemmellikle tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti” dedi.

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing