içinde

Ortadoğu ve Afrika’daki inşaat projelerinde Günsan imzası

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün öncü şirketlerinden Günsan Elektrik, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Afrika’daki inşaat projelerinde de çözüm ortağı oldu. Günsan Elektrik, son olarak Djibouti, Morocco, Cezayir ve Bahreyn’de otel, konut, alışveriş merkezi projelerinde yer aldı. Projelerde estetik tasarımı, farklı renk alternatifleri ile Günsan’ın Eqona, Radius, Modular,Visage serisi ürünleri tercih edildi.

Anahtar priz sektöründe sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve inovatif çözümleri ile fark yaratan Günsan Elektrik, inşaat sektörüne ve gayrimenkul projelerine değer katmaya devam ediyor. Türkiye’de ve dünyada prestijli gayrimenkul çalışmalarında yer alan Günsan bugüne kadar aydınlattığı projelere yenilerini ekledi.

Fas’ın en büyük şehri Casablanca’nın en lüks konut projelerden biri Les Crêtes Dar Bouazza’nın aydınlatmasının yanı sıra Djibouti, Cezayir ve Bahreyn’nin konut ile alışveriş merkezlerinde Günsan’ın anahtar ve priz ürünleri kullanıldı. Günsan, projelerde Eqona, Radius, Visage serisi ürünleriyle yer aldı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

BDDK İntibak sürecinde sistem uluslararası standartlara ulaşacak

Türk müteahhitlere Libya yolu açıldı