içinde

Meydan Başakşehir projesi satışta

İntek Konut, Som Plus Yapı ve Nurgroup ortaklığıyla hayata geçirilen 540 konutluk Meydan Başakşehir projesi satışa çıktı. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projenin yatırım değeri 1 milyar 690 milyon TL.

default

Meydan Başakşehir projesi bugün itibariyle satışa çıktı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle hayata geçirilen projede toplam 540 adet konuta yer veriliyor.

Meydan Başakşehir İntek Konut İnş. A.Ş. & Som Plus Yapı İnş. San. Tic. Ltd. Şti. & Nurgroup Ziraat İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti. İş Ortaklığı ve  Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.

Meydan Başakşehir projesinin toplam arsa alanı 63 bin 474 metrekare ve toplam emsale esas inşaat alanı 95 bin 211 metrekare olarak belirlendi. Konumuyla dikkat çeken  Meydan Başakşehir projesi, Başakşehir Göçmen Konutları’nın hemen yanında yükseliyor.

Meydan Başakşehir projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerine yer veriliyor. Meydan Başakşehir’den konut sahibi olmak isteyenler kredi imkanından yararlanabiliyor.

Konutların yanı sıra ticari alanlar ve ofislerin de yer alacağı Meydan Başakşehir projesi için arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 690 milyon TL, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak ise 625 milyon 300 bin TL teklif verilmişti.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

SOMFY ile Her Mekanda 4 Mevsim Bahçe Keyfi

Ikea ve Rockefeller’dan temiz enerjiye 1 milyar dolar