içinde

FuzulOto’nun marka yüzü Kadir Çöpdemir oldu

Oyuncu ve radyocu Kadir Çöpdemir bir kez daha FuzulOto’nun reklam yüzü oldu. İlk olarak geçtiğimiz yıl şubat ayında FuzulOto’nun reklam filmlerinde yer alan Çöpdemir, Mart 2022’ye kadar şirketin kampanyalarını duyurmayı sürdürecek.

Tasarruf finansman sistemiyle tüketicilerin otomobil sahibi olmalarına olanak sağlayan FuzulOto, yeni reklam kampanyaları için bir kez daha Kadir Çöpdemir’le el sıkıştı. FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, vatandaşların tasarruf finansman sistemiyle sadece konut sahibi olması için değil, aynı zamanda otomobil sahibi olmaları için de 29 senedir faaliyet yürüttüklerini belirterek, “Bu kapsamda şirketimizi ve kampanyalarımızı anlatacak isim olarak geçen sene olduğu gibi bu sene de sevgili Kadir Çöpdemir ile bir yıllık sözleşme imzaladık” dedi.

Türkiye’nin önde gelen ve vatandaşları tasarruf finansman sistemi ile araç sahibi yapan FuzulOto 2021’e hızlı başladı. Sisteme devlet kontrolü gelmesi ile birlikte kampanyalara da hız verdiklerini vurgulayan Akbal, “Artık insanlar tasarruf finansman sistemiyle otomobil ve ev alırken, bu alandaki şirketlerin devlet kontrolü altına girdiklerini biliyorlar. Bu durum, hem sisteme hem de şirketimize olan ilgiyi daha da artırdı. Biz de bu kapsamda kampanya faaliyetlerimizi genişletip daha da hızlandırdık. Reklam filmlerimizle de bu kampanyalarımızı geçen sene olduğu gibi bu sene de Kadir Çöpdemir ile anlatmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Onbinlerce kişiyi araç sahibi yaptık

Hem sıfır kilometre, hem de ikinci el araç sahibi olmak isteyen onbinlerce kişiyi tasarruf finansman sistemiyle araç sahibi yaptıklarını ifade eden Akbal şöyle konuştu:

“Günümüzde ev sahibi olmak kadar araç sahibi olmak da çok önemli. Çünkü artık otomobil lüks olmaktan çıktı ve önemli ihtiyaçlar arasına girdi. Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte tüketiciler farklı arayışlara girmeye başladı. 1992’den bu yana FuzulOto ile faiz, peşinat, kredi derdi olmadan, Türkiye’de farklı bir yoldan da otomobil alınabileceğini ortaya koymak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. FuzulOto olarak, otomobil sahibi olmak isteyen ve banka faizine bulaşmak istemeyen onbinlerce kişiyi araç sahibi yaptık.”

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

Dağdan kopan kayalar evin içine doldu

Türkiye’nin doğal gaz ithalatı yüzde 1.8 arttı