içinde

Fuzul Yapı’nın yeni projesi Beşiktaş’ta yükselecek

Başakşehir’de gerçekleştirdiği nitelikli gayrimenkul projeleriyle tanınan Fuzul Yapı, Beşiktaş Dikilitaş Balmumcu’da Barbaros Bulvarı’na cepheli 3 bin 357 metrekarelik arsa üzerinde yapacağı yeni projesinin inşaatına bu yıl sonu başlayacak.

Projenin geliştirileceği projenin alanı önceki gün arsa sahibi olan Emlak Konut GYO tarafından Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihalesi olarak satışa sunulmuş ve ihaleyi de Fuzul Yapı kazanmıştı.

Burada çok özel bir projeye imza atacaklarını belirten Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, Beşiktaş’taki projeleriyle ilgili şunları söyledi:

“Konumuyla İstanbul’un tam ortasında yer alan projemiz, hem yeşil dostu konsepti hem de tasarımı ile öne çıkacak. İstanbul’un en değerli projesini hayata geçireceğiz. Daha önce hayata geçirdiğimiz projelerimizde de yatırımcılarımıza ortalama yüzde 76 prim kazandırdık. Dolayısıyla sadık müşteri portföyümüz oluştu. Beşiktaş’ta ise en değerli projemiz ile farkımızı ortaya koyacağız. Bu proje Fuzul Yapı’nın yıllarca edindiği tecrübenin izlerini taşıyacak.”

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

İzmirli depremzedelerin evleri ağustos ayında teslim edilecek

2020’de evlenmeler yüzde 10.1, boşanmalar yüzde 13.8 azaldı