içinde

Erdoğan’dan AK Partili belediye başkanlarına: İhaleleri canlı yayınlayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili belediye başkanlarına seslenerek, “Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “Sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz” diye konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023’teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek. Bunun için sizlerden özellikle şehrinizin her bir hanesine ulaşarak, sorunları yerinde görmenizi özellikle rica ediyorum. Halkımızla kapı dışından değil, kapılar çalınarak, evlere misafir olmaya mecburuz.

AK Partili belediye başkanı her zaman ulaşılabilir olmalı, çarşıdan-pazardan ayağını kesmemeli. İhaleleri mutlaka şeffaf bir şekilde gerçekleştirin, hatta canlı yayınlayın.

Sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz. Bizim siyasetteki varlık gayemiz birilerine imtiyaz sağlamak, birilerine menfaat devşirmek değildir. Bizim öncelikle vazifemiz halkımıza, ülkemize, insanımıza hizmet etmektir. Türkiye’nin tamamında adalet ve kalkınmayı tesis etmektir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yükleniyor …

0

Hızı teslimat pazarı 5 Milyar Dolara çıkacak!

Enerjide acele kamulaştırma kararları